Ubytování Vrbno pod Pradědem

Horský hotel Vidly **** je díky svému umístění v malebné přírodě Vrbna pod Pradědem v samotném srdci Jeseníku ideálním místem pro dovolenou. Ubytovaní v nezkažené přírodě ocení dospěli i dětští návštěvníci. Milovníci turistiky a cestování mají na dosah ruky také zajímavé kulturní památky měst Jeseník, Karlova Studánka a Filipovice.

Aktivity, sport, wellness

Horský hotel Vidly **** svým návštěvníkům nabízí celou řadu sportovních aktivit – cyklotrasy s možností zapůjčení elektrokol, lyžařský vlek s nočním osvětlením nebo turistické trasy vedoucí krásnou přírodou Jeseníku. Pokud vás sport unaví, nechte se hýčkat ve zcela nově otevřeném Wellness centru.

Hotelová restaurace

Hotelová restaurace s krbem, barem a dřevěnou galerií pro 70 lidí nabízí vybrané pokrmy české kuchyně. K dispozici je také slunečná terasa s grilem a vinotéka s vinárnou a barem. Více informací o restauraci zjistíte zde.

Oslavy, svatby, firemní akce

Služby horského hotelu Vidly **** hojně využívají také firmy pro pořádání firemních akcí. Zhodnoťte se svými zaměstnanci záležitosti týkající se dalšího fungování vaší firmy v klidném a příjemném prostředí Jeseníků. Oslavte u nás svůj svatební den, významné jubileum nebo promoci. Více informací zde.