Ubytování Karlova Studánka

Ubytování v horském wellness hotelu Vidly **** využívají v hojné míře také lidé, kteří se chtějí vydat do Karlovy Studánky. Přestože je Karlová Studánka několik kilometrů daleko, hosté oceňují klidné prostředí horského hotelu a poskytované služby. Pokud se nasytíte krásami Karlovy Studánky, máte navíc díky jedinečné poloze hotelu Vidly **** na dosah ruky i další zajímavá města – Vrbno pod Pradědem a Jeseník.

Aktivní dovolená a wellness

Horský wellness hotel Vidly nabízí svým návštěvníkům spoustu aktivit - cyklotrasy nebo lyžařský vlek s nočním osvětlením přímo u hotelu. A když vás turistika a lyžování zcela znaví, nechte se hýčkat v našem wellness centru.

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí výbornou kuchyni. Pochutnáte si na skvělých pokrmech, kvalitním vínu a osvěžujících nápojích. K dispozici je také vinárna s vinotékou a barem pro 25 osob. Pro více informací o restauraci přejděte zde.

Pořádání společenských a firemních akcí

Služby wellness hotelu Vidly můžete využít také pro uspořádání svatby či rodinné oslavy. Pokud jste firma, může se vám líbit možnost využít hotel pro uspořádání firemní akce, konference či školení. Více informací zde.