Ubytování Jeseník

Komfortní ubytování v horském hotelu Vidly **** ocení také návštěvníci nedalekého města Jeseník. Využijte všech výhod pobytu v klidném prostředí s možnosti návštěv zajímavých kulturních památek v blízkém okolí. Byli jste na výletě v Jeseníku, ale chcete vidět i další zajímavá města? Díky poloze hotelu Vidly se rychle a jednoduše dostanete také do Vrbna pod Pradědem, Filipovic a Karlovy Studánky.

Aktivity a wellness

Horský wellness hotel Vidly nabízí širokou škálu sportovních aktivit - cyklotrasy, lyžařský vlek s nočním osvětlením nebo turistické trasy vedoucí úchvatnou krajinou Jeseníků. Po náročném sportovním dni relaxujte v zcela nově zařízeném wellness centru.

Restaurace

Vyzkoušejte hotelovou restauraci s denní nabídkou výtečných pokrmů české kuchyně. Pochutnejte si na skvělém jídle, kvalitním víně a osvěžujících nápojích. Využít můžete také vinárnu s vinotékou a barem pro 25 osob. Více informací o restauraci zjistíte zde.

Firemní akce a oslavy

Uspořádejte firemní akci v klidném prostředí Jeseníků, kde vás nikdo nebude rušit. Můžete tak zhodnotit rok a probrat firemní záležitosti bez stresu a spěchu. Horský hotel Vidly je ideálním místem také pro uspořádání romantické svatby, životního jubilea nebo oslavy promoce. Více informací zde.