Ubytování Filipovice

Ubytování v horském hotelu Vidly **** využívají v hojné míře také návštěvníci Filipovic. Přestože jsou Filipovice vzdáleny jen několik kilometrů, hosté oceňují úchvatnou přírodu, klidné prostředí wellness hotelu a poskytované služby. Navíc díky umístění hotelu Vidly **** mají všichni hosté na dosah ruky i další zajímavá města – Vrbno pod Pradědem, Jeseníky, Karlovu Studánku.

Sportovní aktivity a wellness

Využijte širokou škálu sportovních aktivit v blízkém okolí wellness hotelu Vidly **** – cyklotrasy s možností zapůjčení elektrokol, lyžařský vlek s nočním osvětlením nebo turistické trasy vedoucí dechberoucí přírodou Jeseníků. Po náročné tůře relaxujte v nově otevřeném wellness centru s širokou nabídkou masáží, saun a venkovní vířivkou.

Hotelová restaurace

Pochutnejte si na výtečných pokrmech české kuchyně v restauraci horského hotelu Vidly ****. K dispozici je dřevěná galerie, salónek a vinárna s vinotékou a barem pro 25 osob. Vychutnejte si kvalitní víno a osvěžující nápoje u krbu, pochutnejte si na grilovaných specialitách na slunečné terase nebo vyzkoušejte stylový ledový bar. Více informací o hotelové restauraci zjistíte zde.

Svatby, oslavy, firemní akce

Oslavte ve wellness hotelu Vidly **** svůj velký svatební den, významné jubileum nebo promoci. Splňte si své sny a pobavte se v krásné přírodě za doprovodu živé hudby, vychutnejte kvalitní vína a grilované speciality. Hledáte vhodné místo pro firemní akci? Proberte důležitá rozhodnutí firmy v klidném prostředí Jeseníků bez stresu a spěchu. Více informací zde.