Partneři

Rodinné Jeseníky

Logo Jeseníky www.jeseniky-rodina.cz
Rodinné Jeseníky - průvodce, aktuality, aktivity a spousta dalších informací.

Promatten

Logo Promatten www.promatten.cz
Odborné konference na téma progresivních materiálů a technologií.

Flash Steel Power

Logo Flash Steel Power www.flashsteel.cz
Vývoj, výroba, prodej a export v širokém sortimentu hutních materiálů, technologických a potrubních celků, strojních polotovarů a dílů.

KAM po Česku

Dovolená v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Dovolená v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
KAM po Česku je občanské sdružení – nezisková organizace, jejímž posláním je především podpora domácího a příhraničního cestovního ruchu. Prostřednictvím svých tištěných médií, internetového serveru nebo ediční řady publikací oslovuje cílové skupiny jako rodiny s dětmi, studenty, aktivní populaci a seniory.

Wellness penzion Vinický dvůr

Wellness penzion Vinický dvůr www.penzionwellness.cz/wellness-pobyty
V našem rodinném penzionu Vinický Dvůr na Šumavě si můžete objednat wellness pobyty s uceleným balíčkem procedur, či jednotlivé procedury dle Vašeho přání.

Penzion Marienka

Penzion Marienka www.Marienka.cz
Penzion Marienka nabízí stylové ubytování v Peci pod Sněžkou s kapacitou 25 lůžek a vlastní restaurací. V celém penzionu se lze zdarma připojit k síti Wi-fi. Ubytovat se můžete v deseti nově zrekonstruovaných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Pro relaxaci a regeneraci sil můžete využít sauny (pro 6-8 osob) a vířivky (4 osoby) s hydromasáží nebo perličkovou koupelí.

Hotel Jan Maria

Ubytování v Ostravěwww.Jan-Maria.cz
Hotel Jan Maria se nachazí v blízkosti samotného centra Ostravy. Hotel nabízí pohodlné ubytování v Ostravě s možnosti sportovních aktivit a Wellness služeb. Součastí hotelu je restaurace s nabídkou denního menu.

Svatební portál svatba.cz

www.svatba.czwww.svatba.cz
Svatební portál, kde najdete vše, co potřebujete k organizaci vaší svatby. Inspirujte se našimi nápady a tipy pro dokonalou svatbu a vyhněte se častým chybám.