O hotelu

Horský Hotel Vidly **** leží na severním úpatí hory Praděd - nejvyšší hory v pohoří Hrubý Jeseník. Osada Vidly, ve které se nachází, je jednou z nejvýše položených obcí ČR (780 m.n.m.) s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Blízko osady Vidly (7 km) se nacházejí překrásné a známé klimatické lázně Karlova Studánka s léčebnými prameny se zaměřením na dýchací ústrojí.

Hotel Vidly je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na ubytování v Jesenikách pro rodiny s dětmi. Je také ideálním místem pro pořádání firemních školení, konferencí, večírků nebo outdoorových akcí, rodinných oslav a svateb. Své si zde najdou i vyznavači klidu a pohody. Úchvatné jsou jak náročnější tak i nenáročné procházky do okolí. V zimních měsících může být hotel výchozím místem k návštěvám blízkých lyžařských středisek nebo bežeckých tras.

Hotel Vidly ve velké míře využívají také lidé, kteří chtějí návštívit blízká města - Karlova Studánka, Vrbno pod Pradědem, Jeseník či skipark Filipovice.

Nabízíme ubytování v několika kategoriích

  • 4 lůžkové pokoje - WC, sprcha, TV
  • 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky - WC, sprcha, TV, WI-FI internet
  • 4 lůžkové rodinné apartmá (dva pokoje a předsíň) - WC, sprcha, TV, WI-FI
  • 3 lůžkové podkrovní apartmá**** s možností přistýlky - předsíň s minibarem a lednicí, koupelna s WC, vířivkou, manželská ložnice, obývací pokoj s TV, WI-FI

Vybavení hotelu

  • Recepce, business center, dětský koutek s možností připojení PC, TV
  • Restaurace s krbem a barem pro 70 osob s dřevěnou galerií (Wi-Fi, TV, Hi-Fi)
  • Sluneční terasa s grilem pro 50 osob - večerní osvětlení
  • Lovecký salonek pro 20 osob s výstupem na terasu, TV, Flipp chart
  • Vinárna s vinotékou a barem pro 25 osob
  • Wellness - finská sauna, parní sauna, venkovní whirpool a masáže

Historie Hotelu Vidly a pověsti z okolí

Zajímá Vás historie horského hotelu Vidly sahající až do roku 1856? Jste zvědaví na pověsti týkající hotelu a jeho blízkého okolí? Pokud ano, pokračujte zde a přečtěte si více.

Informujeme

Jahodové degustační menu

Ve dnech 11. – 14. 6. 2015 bude v našem hotelu probíhat ochutnávka „Jahodové degustační menu“.

Víkend otevřených dveří, ala jahodové pokušení

O víkendu v termínu 7. - 8. 6. 2014 budou v našem hotelu probíhat dny otevřených dveří s názvem „Jahodové pokušení“. Neváhejte a přijďte nás navštívit vždy mezi 10 a 18 hodinou!

Nové pobytové balíčky

Aktualizovali jsme pro Vás nabídku hotelových pobytových balíčků, věříme, že Vás zaujmou a přijedete se k nám ubytovat.

Redesign webových stránek

S potěšením oznamujeme, že jsme spustili nové webové stránky hotelu Vidly. Věříme, že se Vám naše nové webové stránky budou líbit.